Kraken publikuje prognozę kryptograficzną dla najlepszych traderów, mówi historia sugeruje nadejście ogromnego biegu byków Bitcoinów

Giełda cyfrowa z siedzibą w San Francisco, Kraken, opublikowała raport dla swoich czołowych handlowców, który przewiduje, że Bitcoin może być na początku wielkiego biegu byków.

Dokument ten podkreśla fakt, że kryptoński król w końcu wyłamał się z wielkiego wzoru proporczyka, który trzyma niedźwiedzie pod kontrolą od drugiej połowy 2017 roku. Według krypto wymiany, wyłamanie może wskazywać na początek nowego cyklu byków, jak Bitcoin rośnie powyżej 10.500 dolarów i drukuje wyższy haj z perspektywy makro.

Giełda zwraca uwagę na fakt, że zannualizowana zmienność BTC spadła do 23% na dzień 24 lipca. Raport podkreśla, że za każdym razem, gdy zannualizowana zmienność Bitcoina spada pomiędzy 15% a 30%, co Kraken określa jako „stłumioną kieszeń“, zazwyczaj następują ostre ruchy do góry nogami.

Kraken mówi, że historia cen Bitcoina „wydaje się sugerować, że skok zmienności w ostatnim lipcu jest tylko początkiem tego, co prawdopodobnie będzie nowym trendem wzrostowym“. Firma przewiduje, że zmienność Bitcoin Era może wkrótce wzrosnąć powyżej 100%, ponieważ BTC „rośnie gdzieś pomiędzy +50% a +200%“ w nadchodzących miesiącach.

„Spośród 12 przypadków, w których zannualizowana zmienność zannużyła się między 15% a 30%, zmienność spadła średnio do 21%, po czym w ciągu kolejnych trzech miesięcy (94 dni) osiągnęła poziom wyższy i osiągnęła poziom 140%.

Tylko w dwóch przypadkach Bitcoin zanotował ujemny zwrot ze zmienności od początku do końca; średnio, Bitcoin zwraca +196%…

Chociaż rozmach wydaje się być po stronie byków, Kraken ostrzega, że dzikie wahania cen są prawdopodobnie na horyzoncie.

„Z Bitcoinem, który obracał tylko powyżej 11.000 dolarów przez 91 z jego 3.636 dni handlu (2,5% jego życia), spodziewamy się, że zmienność zbuduje się, gdy Bitcoin odblokuje nowe poziomy wsparcia i oporu i będzie poruszał się po niezbadanych wodach“.

Możesz przeczytać pełny raport tutaj.